tvp CHICAGO
 
HOME
NEWS
ROZRYWKA
WSPÓŁPRACA
KONTAKT
GALERIA FOTO
ARCHIWUM

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako telewizja polska, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą. 

W chwili obecnej strona jest ciągle rozbudowywana. Dokładamy wszelkich starań, aby już wkrótce zaprezentować Państwu pełen zakres naszej oferty. Obecnie służymy informacjami na temat internetowych transmisji video. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu z nami.

tvp Chicago rozpoczęła emisję programu na ogólnodostepnym kanale 34 w Chicago.

   tvp - Chicago  w swoim pierwszym wejściu przedstawiła widzom sprawozdanie z Parady 3 Maja w 2004 roku. Od czerwca, docierała do odbiorców  z regularnym zestawem programów o charakterze informacyjno - oświatowo - rozrywkowym. Telewizja nasza pragnie zainteresować odbiorców nie tylko wydarzeniami z Ameryki, wiadomościami z Europy i Polski, ale także tym, co wydarzyło się na terenie "Wietrznego Miasta" oraz jego przedmieściach. Ekipa tvp Chicago pracuje dla Polaków przebywających w Illinois, Wisconsin, Indiana oraz Michigan. Przedstawia spełniony - lub nie - "American dream" Amerykanów polskiego pochodzenia oraz niektórych turystów, łącznie z tymi, którzy zatrzymali się tu na dłużej. tvp Chicago otwarta jest na nowości. Czekamy na propozycje pod numerem telefonu:  (773) 720 6756 oraz pod adresem: 

e-maill: tvpchicago@yahoo.com  oraz studio@tvpchicago.tv

Od marca 2007 roku zaczeliśny emisję programu tv w internecie, a od kwietnia 2007zaczeło nadawać w internecie radio LUZ 

                                                 

Za wszelkie uwagi i propozycje serdecznie dziękujemy.

 Jest to strona dla Was!!!!!   


© 2007 - itvp Chicago. Wszelkie prawa zastrzezone
Top